Hitman: Agent Jun (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Hitman: Agent Jun (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Hitman: Agent Jun (2020)

6073
 110 min    2020    HDRip     6.5

Historia e një jetimi, i cili shndërrohet në agjent vrasës për shtetin korean dhe pasi korr lavdinë si i tillë, vendos të zhduket nga bota e shërbimit sekret për të jetuar ëndrrën e tij të shkrimit të historive vizatimore. A mund të shkëputemi vërtet nga e shkuara?