Hitman (2007) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Hitman (2007)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Hitman (2007)

40703
 100 min    2007    HD     6.3

Agjenti 47, mund ti çojë në përfundimin ekzekutimet e porositura pa lënë asnjë gjurmë prapa. Udhëzuar për të hequr qafe presidentin e Rusisë. Por ati i është ngritur një kurth i cili duhet të merret me...