Holiday (2018) +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Holiday (2018) +18

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Holiday (2018) +18

16337
 93 min    2018    HD     5.9

KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA NUDITETI TË RËNDA! NDALOHET PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! Luks, dhunë dhe perversitet. E dashura e re e një shpërndarësi droge, ka ngecur përkrah tij në ato që nuk mund të quhen pushime, në qytetin bregdetar të Bodrumit, në rivierën turke.