Holiday in the Wild (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Holiday in the Wild (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Holiday in the Wild (2019)

3541
 85 min    2019    HD     6.1

E ndarë nga burri i saj në prag të nisjes së një safari afrikan, një grua udhëton vetëm në kontinent ku takon një ruajtës elefantësh.