Holiday Rush (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Holiday Rush (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Holiday Rush (2019)

1457
 92 min    2019    HD     4.8

Pasi e pushojnë papritur nga puna, një DJ i njohur radioje shkon të jetojë me hallën e tij, duke sjellë me vete edhe katër fëmijët e tij të llastuar dhe një plan për tu rikthyer në transmetim.