The Hollow Point (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Hollow Point (2016)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Hollow Point (2016)

7040
 97 min    2016    HD     5.4

Një sherif i një qyteze të vogël përgjatë kufirit Sh.B.A - Meksikë heton mbi një marrëveshje të një karteli droge që ka shkuar tmerrësisht gabim.