Home Alone 2: Lost in New York (1992) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Home Alone 2: Lost in New York (1992)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Home Alone 2: Lost in New York (1992)

39466
 120 min    1992    HD     6.7

Një vit pasi Kevinin e harruan në shtëpi dhe iu desh të përballej me dy hajdutë, aksidentalisht ai e gjen veten në qytetin e Nju Jorkut dhe takon disa “fytyra të njohura”.