Home Alone 3 (1997) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Home Alone 3 (1997)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Home Alone 3 (1997)

1317
 102 min    1997    HD     4.5

U RREGULLUA FILMI! Aleks Pruit, një djali 8-vjeçar që jeton në Çikago,i duhet të shmangë spiunët ndërkombëtarë që kërkojnë një çip kompjuterik tepër sekret në makinën e tij të lodrave.