Home Alone (1990) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Home Alone (1990)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Home Alone (1990)

40682
 103 min    1990    HD     7.6

Një djalë 8-vjeçar, të cilin familjarët e harrojnë aksidentalisht në shtëpi kur nisen me avion për Krishtlindje në Francë, duhet të mbrojë shtëpinë e tij nga dy hajdutë idiotë.