Hong Boxing (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Hong Boxing (2020)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Hong Boxing (2020)

2623
 95 min    2020    HD     5.4

Vendosur në Dinastinë e vjetër Qing, ky film përshkruan historinë e Boksierit Hong Lin Shirong një kasap i trajnuar nga artisti marcial legjendar Uong Fei Hung. Ai ka për qëllim të mposhtë armiqtë dhe të vërtetojë pafajësinë dhe të bëhet legjenda e ardhshme që i sjell lavdi Boksit Hong.