Horizon Line (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Horizon Line (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Horizon Line (2020)

863
 92 min       Full HD     5.0

Sara dhe Xhekson detyrohen të udhëtojnë me një avion të vogël për të shkuar në ishullin ku do zhvillohet dasma e miqve të tyre. Papritmas, ata gjenden përballë një situate ku duhet të luftojnë për jetën e tyre, pasi piloti pëson një infarkt kardiak.