Horrible Bosses 2 (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Horrible Bosses 2 (2014)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Horrible Bosses 2 (2014)

14087
 108 min    2014    HD     6.3

Të mërzitur duke u dhënë llogari njerëzve më lart, Niku, Dejli dhe Kërti vendosin të bëhen shefa të vetes duke hapur biznesin e tyre. Por një investitor i shkathët ua heq shumë shpejt qilimin nga poshtë këmbëve. Të mashtruar dhe të dëshpëruar, pa asnjë mbështetje ligjore, tre biznesmenët e mundshëm bëjnë një plan të mbrapshtë, për të rrëmbyer djalin e rritur të investitorit, për t’i kërkuar para atij dhe për të rikthyer kontrollin mbi kompaninë e tyre.