How to Train Your Dragon 2 (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
How to Train Your Dragon 2 (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

How to Train Your Dragon 2 (2014)

29676
 102 min    2014    HD     7.9

Kur Lemza dhe Padhëmbëshi zbulojnë një shpellë akulli e cila është shtëpia e qindra dragonjve të egër dhe e një ngarëseje misterioze dragonjsh, dy miqtë e gjejnë veten në mes të një beteje për mbrojtjen e paqes.