Hubie Halloween (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Hubie Halloween (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Hubie Halloween (2020)

3715
 102 min    2020    Full HD     5.2

Pavarësisht përkushtimit ndaj vendlindjes së tij Salemit (dhe festimeve të Hallouinit), Hubi Dubua është pre e ngacmimeve për fëmijët dhe të rriturit bashkë. Por këtë vit, diçka ndryshon gjatë natës dhe shpëtimi i Hallouinit mbetet në duart e Hubit.