The Human Contract (2008) 18+ – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Human Contract (2008) 18+PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


The Human Contract (2008) 18+

14448
 103 min    2008    HD     5.2

Një drejtues i lartë i një ndërmarrje, i cili ruan një të fshehtë të errët, njeh një të panjohur shpirt-lirë e cila e nxit t'i largohet jetës së tij të programuar në hollësi për të jetuar një jetë më të lirë.