The Hunger Games: Catching Fire (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Hunger Games: Catching Fire (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Hunger Games: Catching Fire (2013)

26157
 146 min    2013    HD     7.5

Katniss Everdeen dhe Peeta Mellark behen shenjestra e Kapitolit pasi fituan lojrat e kaluara te urise. Duhen te marrin serisht pjese ne lojrat e radhes per te mos pasur kryengritje nga zona te pakenqaura me vendimin e Kapitolit qe thyen rregullat dhe nxoren dy fitues…