Hunted (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Hunted (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Hunted (2021)

1116
 87 min    2021    HD     5.3

“Shoqëria e ujqërve ëhtë më e mirë se e njeriut.” Një herë e një kohë gruaja takoi burrin. Gruaja kërcen me burrin. Burri puth gruan. Burri mbërthen gruan. Gruaja arratiset nga burri. Burri përndjek gruan… S’ka asgjë të re, apo ka?