Hyena Road (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Hyena Road (2015)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Hyena Road (2015)

26931
 120 min    2015    HD     6.5

Tre njerëz të ndryshëm, tre botë të ndryshme, tre luftëra të ndryshme ndodhen në një mjedis ku morali duket sikur nuk ekziston.