I Care a Lot (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
I Care a Lot (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

I Care a Lot (2020)

2523
 118 min    2020    Full HD     6.2

Një kujdestare ligjore e ligë zbraz kursimet e pacientëve të saj të moshuar por has në probleme kur një grua që po përpiqet ta mashtrojë rezulton të jetë më shumë sesa duket në pamje të parë.