I Want to Eat Your Pancreas (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
I Want to Eat Your Pancreas (2018)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

I Want to Eat Your Pancreas (2018)

2057
 109 min    2018    HD     7.9

U RREGULLUAN TITRAT! Një djalë i ri fillon të dashurohet me një nga shoqet e tij të klasës, e cila ngadalë po vdes nga një sëmundje fatale e pankreasit dhe e ndihmon atë të jetojë jetën e saj në maksimum para se ajo të largohet.