Icarus (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Icarus (2017)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Icarus (2017)

1790
 120 min    2017    Full HD     7.9

Kur Brajan vendos të zbulojë të vërtetën e dopingut në historinë e sportit, një takim me shkencëtarin rus transformon të gjithë historinë nga një eksperiment personal në një thriller gjeopolitik.