Ida Red (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ida Red (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Ida Red (2021)

934
 111 min    2021    Full HD     5.6

Ida Uollker është një e moshuar që vuan dënimin në burg në ditët e fundit të saj për grabitje me armë. Ajo i drejtohet djalit të saj, Uajatit, për një punë të fundit që siguron të ardhurat për t'i dhënë sërish asaj lirinë.