Ilo Ilo (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ilo Ilo (2013)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ilo Ilo (2013)

931
 99 min    2013    HD     7.3

Një grua nga Filipinet detyrohet të shkojë shërbëtore në një familje në Singapor, ku kujdeset për djaloshin Jiale, me të cilin formon një lidhje të veçantë.