I'm No Longer Here (2019) aka Ya no estoy aqui – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
I’m No Longer Here (2019) aka Ya no estoy aqui


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

I’m No Longer Here (2019) aka Ya no estoy aqui

5222
 112 min    2019    HD     7.4

Në Monterrei, Meksikë, një bandë të rinjsh rruge, kalojnë gjithë kohën duke kërcyer kumbia dhe duke festuar. Pas një ngatërrese me një kartel lokal droge, kryetari i bandës detyrohet të emigrojë në US por që nuk do të zgjasë shumë deri ne rikthimin e tij në shtëpi.