I'm Your Woman (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
I’m Your Woman (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

I’m Your Woman (2020)

1680
 120 min    2020    Full HD     6.1

Në këtë dramë kriminale të viteve 1970, një grua është e detyruar të shkojë në arrati, pasi burri i saj tradhton partnerët e tij, duke e dërguar atë dhe foshnjën e saj në një udhëtim të rrezikshëm.