Immortal Combat the Code (2019) a.k.a Wu Xia 2 the Code – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Immortal Combat the Code (2019) a.k.a Wu Xia 2 the Code


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Immortal Combat the Code (2019) a.k.a Wu Xia 2 the Code

766
 79 min    2019    HD     5.3

Në të ardhmen tonë, një frymëmarrje e thjeshtë mund të ndajë jetën nga vdekja. Ndërsa ne kërkojmë për një zgjidhje, ndotja ka gllabëruar botën. Nëse nuk gjejmë shpejt një përgjigje, të gjitha gjallesat do të zhduken. Ne jemi 5 Elementët, dhe po përpiqemi të mbrojmë njerëzimin…. Vite më parë, shumë luftëtarë erdhën tek ne për të kërkuar ndryshimin, dhe iu bashkuan jetës tonë. Pas kësaj, u zbulua një Kod që mund të shpëtonte botën dhe u injektua tek njëri prej nesh. Madje humbëm edhe një anëtar të klanit. Tani duhet të luftojmë për jetët tona, që të sjellim kodin – tek bota…. Ose të vdesim duke u përpjekur. Me Korporatën Mjekësore të Kërkimeve dhe bandën e 4-11-ave që na ndjekin… Ne duhet ta mbrojmë Kodin… ME ÇDO KUSHT.