Implanted (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Implanted (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Implanted (2021)

889
 96 min    2021    Full HD     6.6

Një gruaje të re që po lufton i është vendosur një çip eksperimental inteligjence artificiale. Ajo duhet të luftojë për të mbijetuar, kur ai merr kontrollin.