In Corpore (2020) +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
In Corpore (2020) +18


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

In Corpore (2020) +18

7867
 100 min    2020    HD     

Një eksplorim i marrëdhënieve bashkëkohore i treguar përmes katër historive të vendosura në Melburn, Berlin, Maltë dhe Nju Jork. Trajton pasojat e dashurisë, seksit dhe tradhtisë.