In the Earth (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
In the Earth (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

In the Earth (2021)

985
 107 min    2021    HD     

Ndërsa bota kërkon për një kurë ndaj një virusi katastrofik, një shkencëtar dhe një rojtare pylli ndërmarrin një udhëtim thellë në pyll për kërkimin e një qendre kërkimore.