In the Tall Grass (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
In the Tall Grass (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

In the Tall Grass (2019)

7176
 101 min    2019    HD     5.6

Pasi dëgjuan thirrjen e një djali të ri për ndihmë, një motër dhe vëlla futen në një fushë të gjerë me bar të gjatë në Kansas, por së shpejti zbulojnë se mund të mos ketë rrugëdalje... dhe se diçka e keqe i mashtron brenda.