Inferno (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Inferno (2016)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Inferno (2016)

19806
 121 min    2016    HD     6.3

Kur Robert Langdoni zgjohet në një spital italian me amnezi, ai bashkohet me Dr. Siena Bruks-in dhe së bashku ata duhet të shpejtojnë nëpër Europë për të penguar një komplot vdekjeprurës botëror.