Infidel (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Infidel (2019)

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Infidel (2019)

2573
 108 min    2020    HD     5.8

Një amerikan, (i luajtur nga Jim Caviezel), rrëmbehet pasi një mik e fton atë në Kajro për të folur në lidhje me kryengritjet e fundit të militantëve. Gruaja e tij drejtohet për në qytet pasi dëgjoi lajmin, e vendosur për ta marrë atë mbrapsht.