Inglourious Basterds (2009) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Inglourious Basterds (2009)


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Inglourious Basterds (2009)

24065
 153 min    2009    HD     8.3

U RREGULLUA! Në Francën e pushtuar nga Nazistët gjatë Luftës së Dytë Botërore, një plan për të vravë liderin e Nazistëve nga një grup ushtarësh çifut të SHBA-së rastësis me planin hakmarrës të pronarit të teatrit ndaj të njëjtit njeri.