Initiation (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Initiation (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Initiation (2021)

909
 96 min    2020    HD     5.0

Universiteti "Whiton" tregon natën e vrasjes së një ylli sportist, duke nxjerrë kështu një lojë të rrjeteve sociale, që i detyron studentët të zbulojnë sekretet e shkollës dhe kuptimin e tmerrshëm të pikëcuditjes.