Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates 2 (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates 2 (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates 2 (2019)

4845
 50 min    2019    HD     8.0

Billi kërkon zgjidhje për zhdukjen e përhershme të poliomielitit, sëmundje që prek shumë vendet e varfra me epiqendër në Nigeri. Në fillim shpërndarja e vaksinës shkon mirë por trazirat dhe problemet në vend i shkaktojnë vështirësi Billit.