Into the Beat (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Into the Beat (2020)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Into the Beat (2020)

1309
 92 min    2020    HD     5.3

Një balerinë zbulon rastësisht hip-hopin dhe përballet me një zgjedhje të vështirë: Të ndjekë rrugën e familjes së saj ose dashurinë e sapo gjetur.