Into the Woods (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Into the Woods (2014)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Into the Woods (2014)

16103
 126 min    2014    HD     5.9

Një shtrigë u jep mësime të rëndësishme personazheve të ndryshëm të përrallave më të famshme nga Vëllezërit Grimm për fëmijë siç janë Kësulëkuqja, Hirushja, Xheku dhe fasulet magjike dhe Rapunzel.