Invasion (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Invasion (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Invasion (2020)

6596
 134 min    2020    HD     5.6

Me rënien e anijes aliene jeta e Julias ndryshoi, tani tre vjet më vonë njerëzimi do të përjetojë sërish një pushtim të ri.