Ip Man: Kung Fu Master (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ip Man: Kung Fu Master (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ip Man: Kung Fu Master (2019)

2716
 84 min    2019    HD     

Gjatë kohës si kapiten i forcave të policisë në Foshan, Ip Man vihet në shënjestër nga një gangsterr hakmarrë teksa ushtria japoneze pushton vendin.