Iron Man (2008) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Iron Man (2008)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Iron Man (2008)

31689
 126 min    2008    HD     7.9

Kur industrialisti i pasur Toni Stark detyrohet të ndërtojë një kostum të blinduar pas një incidenti të rrezikshëm që pësoi, ai vendos përfundimisht të përdorë teknologjinë për të luftuar kundër së keqes.