Irresistible (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Irresistible (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Irresistible (2020)

2559
 101 min    2020    Full HD     6.2


Një strategjist demokrat ndihmon një veteran të dalë në pesnion për të kandiduar për kryetar bashkie në një qytet të vogël e konservativ të Miduestit.