Jack Ryan: Shadow Recruit (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Jack Ryan: Shadow Recruit (2014)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Jack Ryan: Shadow Recruit (2014)

15963
 105 min    2014    HD     6.2

Xhek Rajan, një analist i ri dhe i fshehtë i CIA-s, zbulon një komplot rus për të shembur ekonominë e SHBA-së me anë të një sulmi terrorist.