Jailbreak Pact (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Jailbreak Pact (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Jailbreak Pact (2020)

3214
 135 min    2020    HD     7.3

Ky film bazohet në histori të vërtetë. Në vitin 1990, 49 të burgosur politik u arratisën me anë të një tuneli i cili iu desh 18 muaj për ta hapur duke gërmuar.