Jakob's Wife (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Jakob’s Wife (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Jakob’s Wife (2021)

1171
 98 min    2021    HD     5.4

Ana, e martuar me një Ministër të një qyteti të vogël, ndjen se jeta e saj është tkurrur gjatë 30 viteve të fundit. Takimi me "Mjeshtrin" i sjell asaj një ndjenjë të re të fuqisë dhe oreksin për të jetuar më e guximshme. Sidoqoftë, ndryshimi vjen me një ndryshim të madh.