Jallikattu (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Jallikattu (2019)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Jallikattu (2019)

375
 95 min    2019    HD     7.6

Portreti i një fshati të vetmuar, ku njjë buall shpëton nga gjahtarët dhe shkakton një furi veprimesh dhune.