Jamesy Boy (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Jamesy Boy (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Jamesy Boy (2014)

12263
 109 min    2014    HD     6.3

Një fëmijë i cili, kaloi jeten në burg po sa të lirohet ai deshiron që të kaloi jetën e qetë , po gjithçka shkon ndryshe , kur ai bashkohet me disa miqë të cilit ata janë me nje bandë te rrezikshme , ku do fute perseri në telashe Jamesy...