Jarhead (2005) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Jarhead (2005)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Jarhead (2005)

18295
 125 minuta    2005    HD     7.1

Filmi që do të ndiqni bazohet në librin e mirënjohur të Enthëni Suoford, të vitit 2005. Një ish marins, i cili flet për eksperiencën e tij në Arabinë Saudite, si dhe për luftën në Kuvajt.