Jerry Maguire (1996) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Jerry Maguire (1996)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Jerry Maguire (1996)

9801
 139 min    1996    HD     7.3

Është një agjent sporti i suksesshëm por pushohet pasi shpreh një epifani morale. Pas kësaj ai vendos të ndryshojë filozofinë e tij si një agjent i pavarur me të vetmin sportist që qëndron me të dhe sekretaren e tij.