Jingle Jangle: A Christmas Journey (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Jingle Jangle: A Christmas Journey (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Jingle Jangle: A Christmas Journey (2020)

3476
 122 min    2020    HD     6.6

Disa dekada pasi nxënësi i tij e tradhton atë, një prodhues lodrash dikur i lumtur gjen shpresë të re kur mbesa e tij e talentuar shfaqet në pragun e tij.