Jiu Jitsu (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Jiu Jitsu (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Jiu Jitsu (2020)

7486
 102 min    2020    HD     

Një herë në 6 vite, sa herë kometa kalon afër tokës, do ringjallet një luftëtar Ji-Jitsu i cili duhet të përballet me pushtuesin që vjen nga një planet tjetër. Nëse ai refuzon të luftojë kundër tij fati i botës vihet në rrezik.